O společnosti KOVO JUHÁSZ s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti Kovo Juhász

Kovo Juhász, spol. s r. o. je rodinnou firmou, která byla založena roku 2000. Její zakladatelé již provozovali stejnou činnost na základě živnostenského oprávnění od roku 1992.

  Společnost vlastní dvě provozovny. Jedna z nich se nachází v Plzni Lobzích na Rolnickém náměstí, kde má společnost sídlo, zakázkovou kancelář a obchod s širokým výběrem sortimentu nejen pro zámečníky, a to včetně svařovací techniky. Dále v této provozovně koupíte vše pro stavbu plotů, jako jsou různé druhy pletiv, svařované panely, vjezdové brány, branky...samozřejmostí je možnost doplnit automatickým pohonem. Je zde i velké množství různých kovaných polotovarů a nerezových dílů ke snadné výrobě mříží, bran a zábradlí. Sortiment v obchodu se postupně rozšířil o elektrické nářadí značek BOSCH, STIHL, Festool, Protool, Makita, Flex.... a také o velký výběr značkových pojezdových kol pro průmysl, ale i domácnost od firmy TENTE.

  Toto již zmíněné zboží nabízíme i v naší druhé provozovně, která se nachází ve městě Stod. Zde je zboží z prostorných důvodů nabízeno v mnohem větším množství a je doplněno o prodej hutního materiálu a o velký prodejní sklad spojovacího materiálu. Mimo to se zde provozuje sklad technických plynů firmy Riessner Gase.

  Ve Stodu je také soustředěna hlavní činnost společnosti a to zakázková kovovýroba, kde vyrábíme vše od malé mříže, ploty, brány, schodiště včetně nerezového zábradlí až po velké ocelové konstrukce do hmotnosti 6 tun na jeden díl.

  Shrnutím toho všeho co nabízí společnost Kovo Juhász je vše, co potřebuje každý zámečník, řemeslník.... kutil zpracovávajicí nejen ocel.

Vše pod jednou střechou.....

 

Těšíme se na Vaší návštěvu 


TOP